Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS)

Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, anlaşmalı özel sağlık kurumlarında hiçbir fark ödemeden, en iyi sağlık hizmetlerinden yararlanmanızı sağlar.
Seni Anlayan Sigorta

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS)

Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, anlaşmalı özel sağlık kurumlarında hiçbir fark ödemeden, en iyi sağlık hizmetlerinden yararlanmanızı sağlar.
Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) ile Aveon TSS’nin anlaşmalı olduğu özel hastanelerde Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından karşılanmayan veya karşılandığı halde ücret limitlerini aşan tedavilerden ek ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar

Aveon Global Sigorta TSS, Türkiye’nin en seçkin hastaneleri arasından kendi belirlediğiniz kurumda tedavi olmanızı sağlar.

Ek Teminatlar

Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçenize ek teminat eklemek istediğinizde Aveon Global Sigorta’nın size özel sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Ömür Boyu Yenileme

Belirli bir süre boyunca kesintisiz sigortalı olmanız durumunda sigortanızı ömür boyu yenileme garantisi kazanabilirsiniz.

Size Özel Hizmetler

Anlaşmalı olduğumuz özel kurumlarda yılda bir kez, size özel ücretsiz diş tedavisi* hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al

İletişim bilgilerinizi bırakın hızlı teklif için size en kısa sürede geri dönüş sağlayalım.

Aveon Global Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminat Kapsamı

Yatarak Tedavi Teminatı

Ayakta Tedavi Teminatı

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sık Sorulan Sorular

Tamamlayıcı sağlık sigortası yatarak tedavi teminatları; cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, diyaliz ve radyoterapi, koroner anjiyografi, standart tek kişilik oda, yemek ve refakatçi giderlerini kapsar.
Tamamlayıcı sağlık sigortası ayakta tedavi teminatları; doktor muayenesi, laboratuvar hizmetleri, tanı ve görüntüleme yöntemleri, ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi hizmetlerini kapsar.
Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları; yaşınız, cinsiyetiniz, yaşadığınız il ve poliçe kapsamınıza göre hesaplanır.
Tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS), Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşması olan özel sağlık kurumlarında ek ücret ödemeden tedavi hizmeti alınmasını sağlayan sigorta poliçesidir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak için “Hızlı Teklif Al” formuna tıklayıp, T.C. kimlik numaranızı girerek teklif alabilir ve size özel poliçe fiyatımızı görüntüleyebilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortasının ilk şartı SGK’lı olmaktır. 0-65 yaş arasındaki herkes tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilir. Ayrıca tamamlayıcı sağlık sigortası yalnızca SGK anlaşmalı özel hastanelerde geçerlidir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası SGK ve Aveon Global Sigorta’nın anlaşmalı olduğu özel sağlık kurumlarında geçerlidir. Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının geçerli olduğu hastanelere anlaşmalı servisler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sigorta priminin vadesi ve ödeme miktarı poliçe üzerinde belirtilir. Poliçede belirlenen ödeme planına göre tamamlayıcı sağlık sigortası primlerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.
Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak isteyen kişinin mevcut bir hastalığı varsa bu sigorta dışında kalır. Ayrıca diyetisyen, diş tedavileri, check-up, gözlük ve lens hizmetleri tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamı dışındadır.
0-65 yaş arasındaki SGK’lı olan herkes tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilir.
Tamamlayıcı sağlık sigortası ayakta tedavileriniz için; satın aldığınız gün poliçede belirtilen saatte başlar ve bir sonraki yıl aynı saatte biter. Yatarak tedaviler için 3 ay bekleme süresi bulunur.
Tamamlayıcı sağlık sigortası vergi indiriminden; gelir vergisi mükellefi olan ve tamamlayıcı sağlık sigortası primlerini düzenli ödeyen herkes yararlanabilir.
Tamamlayıcı sağlık sigortası küçük cerrahi müdahaleler, muayene, tetkik, ayakta tedavi, oda, refakatçi, yemek, diyaliz ve radyoterapi tedavilerini kapsar.
Tamamlayıcı sağlık sigortası için SGK’nın belirlediği 15 TL muayene ücreti ödenmelidir.
Tamamlayıcı sağlık sigortası her aile üyesi için kişiye özel yapılır.

Evet, tamamlayıcı sağlık sigortasını belirli bir süre boyunca kesintisiniz yenilemeniz halinde ömür boyu yenileme garantisi alabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar