Ramazan Bayramı Bitiminde Trafik Kurallarına Dikkat edelim.

Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül

Bayram tatili dönüş yolunda trafik yoğunluğu tüm Türkiye de yaşanırken, meydana gelen trafik kazaları can ve mal kaybına yol açmaya devam ediyor. Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal GÜL, yoğunlaşan trafik sebebiyle sürücülerin hem bedeni hem de mental yorgunlukları sebebiyle kazalara eğilimli hale geldiklerini belirtti. Bayram dönüşünün aynen başlangıcında olduğu gibi ağız tadı ile geçmesini temenni eden Gül, tüm sürücülerimizin trafik kurallarına azami dikkat etmelerini, yol yorgunluğu halinde sürücülerin yedek sürücüye direksiyonu teslim etmelerini ya da bir süre araçlarını park ederek dinlenmelerini tavsiye etti.

Trafik kazalarında ‘’yol yorgunluğunun’’ kazaların oluşumunda önemli bir unsur olduğunu belirten Gül, hem kendi ve hem de sevdiklerimizin can güvenliği için tedbirlerin alınmasının önemine değindi.

Unutmayalım

Hız sınırları, park ve engelli park alanları, trafik levhaları ve trafik ışıkları ile ilgili hassasiyet göstermek, yaya, bisiklet ve motosiklet kullanıcıları için ekstra özen göstermek oldukça faydalı bir insanlık görevidir.
AVEON GLOBAL SİGORTA İyi Yolculuklar Diler…
Facebook
Twitter
LinkedIn

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar