Aveon Pert Kasko Sigortası

Aveon Pert Kasko Sigortası ile bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi kasko planınızı belirleyebilirsiniz.

Seni Anlayan Sigorta

Pert Kasko Sigortası

Yaşadığınız büyük bir kaza sonucunda aracınızın en az %70’nin hasar alması “pert kayıtlı araç” olmasına sebep olur. Aveon pert kasko sigortası ile büyük bir kaza sonucu pert kayıtlı olan ya da çalınan aracınızı teminat altına alıp tekrar güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aveon Pert Kasko Sigortası Neleri Kapsıyor?

Aveon pert kasko sigortasının teminatları şunlardır;

 • Araca çarpılması, aracın çarpması, devrilmesi, yuvarlanması, düşmesi
 • Aracın yanması
 • Aracın anahtarla çalınması
 • Doğal afetler
 • Sel ve su baskını
 • Kargaşa, terör, halk hareketleri
 • Aracın yetkili olmayan kişiler tarafından çekilmesi sonucu meydana gelen hasarlar

Aveon Pert Kasko Sigortası Avantajları

Çekici ve Yol Yardım

Aveon pert kasko sigortası, olası bir kaza ya da arıza durumunda aracınızın çekici ile kurtarılması ya da lastik değişimi hizmetlerini kapsar.

Yedek Araç

Aracınızın kaza sonucu onarıma girmesi ya da aracınızın çalınması durumunda Aveon pert kasko sigortası ile yedek araç hizmeti sağlanır.

Mini Onarım

Aveon pert kasko sigortası ile aracınızda parça değişimi gerektirmeyen, küçük hasarlar mini onarım hizmeti kapsamında onarılır.

Hızlı Teklif Al

İletişim bilgilerinizi bırakın hızlı teklif için size en kısa sürede geri dönüş sağlayalım.
Bilgileriniz 3.şahıslar ile paylaşılmayacaktır.

Aveon Pert Kasko Sigortasının Sunduğu Diğer Hizmetler

İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı

Yaşanan kaza sonucunda üçüncü şahıslara verilen ve zorunlu trafik sigortasının limitinin üstünde kalan zararlar, Aveon pert kasko sigortası ile poliçede belirtilen limitler kadar karşılanır.

Araç Tamir Hizmeti

Pert kasko sigortası poliçenizin geçerli olduğu yıl boyunca meydana gelen küçük hasarlar Aveon pert kasko sigortası ile onarılır ve hasarsızlık indiriminiz bozulmaz.

Koltuk Ferdi Kaza Teminatı

Yaşanan kaza sonucunda, sizin veya araçtaki diğer yolcuların vefatı, sakatlığı ve tedavi masrafları Aveon pert kasko sigortasında belirlenen sigorta bedeline kadar güvence altına alınır.

Ekspertiz Hizmeti

Aveon pert kasko sigortası kapsamında sunulan ekspertiz hizmeti ile aracınızın detaylı incelemesi yapılır ve içiniz rahat sürüşe devam etmeniz sağlanır.

Yedek Araç Hizmeti

Aveon pert kasko sigortası ile kaza sonrası aracınızın bakım ve onarımları yapılırken 2 haftaya kadar* yedek araç hizmeti sunulur.

Orijinal Parça Değişimi

Aveon pert kasko sigortası kapsamında aracınızın %100 orijinal parçalar ile onarımı sağlanır ve parçalar 1 yıl boyunca* garanti altına alınır.

Yerinde ve Orijinal Cam Değişimi

Yerinde ve orijinal cam değişimi ile cam hasarlarınız istediğiniz servis veya konumda işçilik garantisi ile onarılır.

Pert Kasko Sigortası Sık Sorulan Sorular

Aveon pert kasko sigortası yaptırmanız için belirlenen şartlar şunlardır;

 • Sigorta yaptıracak kişi en az 25 yaşında olmalıdır.
 • Pert kasko sigortası yapılacak araç 0-10 yaş arasında olmalıdır.
 • Aracın ağır hasar kaydı bulunmalıdır.
 • Pert kasko sigortası yapılacak araç otomobil, kamyonet ya da minibüs olmalıdır.


Yukarıda verilen şartlara uygun olmanız halinde Aveon pert kasko sigortası yaptırabilirsiniz.

Aveon Global Sigorta olarak hem siz hem de aracınız bizim için değerli. Yaşanan kaza sonrası yapmanız gereken her şeyi sizin yerinize düşündük.

 

Türkiye’nin farklı birçok noktasında yer alan servislerimiz, çekici ve ikame araç desteğimiz, orijinal parça değişimi hizmetimiz ve hızlı onarım merkezlerimiz ile aracınız için ihtiyacınız olan her şeye Aveon pert kasko sigortası ile sahip olabilirsiniz.

Aveon pert kasko sigortasını “Teklif Al” formu aracılığıyla veya iletişim kanallarımız üzerinden alabilirsiniz. Formda istenen bilgileri doldurduktan sonra aracınıza en uygun olan teminatlardaki sigorta teklifini görüntüleyip, hemen pert kasko sigortanızı yaptırabilirsiniz.

 

Siz de hem kendinizi hem de aracınızı teminat altına alıp, trafikte güvenle sürüşe devam etmek için Aveon Sigorta’ya Başvurun!

Pert kasko sigortası, pert kaydı bulunan ve bunun sonucunda bakım, onarım işlemi gerçekleşen araçlara yapılır. Aracınızın %70 ve daha fazla hasar kaydı bulunuyorsa pert kasko sigortası yaptırabilirsiniz.
Pert kasko sigortası; otomobil, kamyonet, panelvan, minivan ve minibüs için tercih edilir.
Kaza sonrası yapılan ekspertiz ile aracın pert olduğu belirlenirse sigorta şirketi kasko poliçesinde belirtilen tutar kadar ödeme yapar. Ödeme yapılacak tutar, poliçede belirlenen tutardan yüksek olmayacak şekilde aracın piyasa değeri ile eşit tutulur.
Pert kasko sigortasının ana amacı, en az prim ödemesi ile aracınızı en önemli risklere karşı teminat altına almaktır. Pert kasko sigortası ile aracınızı, tam hasara uğrama ya da çalınma risklerine karşı güvence altına alabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar