Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül
Kemal GÜL: Dikkat! Kurban Bayramında trafik canavarı yola çıkmaya hazırlanıyor… 9 günlük kurban bayramı tatili yaklaşırken havayolları ve karayollarında önemli bir yoğunluk yaşanıyor. Uzun tatil sebebiyle trafikte konvoylar oluşurken sigorta şirketleri de vatandaşların dikkatini kurallara çekmek üzere basın demeçleri yayınlıyor. Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal GÜL, basına verdiği demeçte şöyle dedi:

‘’Kurban bayramına sayılı günler kala halkımızın telaşını görür durumdayız. Gerek yollarda gerek hayvan pazarlarındaki bu telaşı bayram sevinci ile buluşturmak hepimizin gayesi. Fakat yollarda trafik kurallarına AMA demeden uyulmasını önemle rica ediyoruz. Zira her bayram yaklaşırken içine düştüğümüz bu trafik kabusu onlarca vatandaşımızı hayattan koparıyor.

Diğer yandan kurban ibadetini hakkıyla yerine getirmeye çalışan vatandaşlarımızın, belediyenin belirlediği yerlerde ve koşullarda kurban kesimini yerine getirmelerini tavsiye ediyoruz. Hem hijyen koşulları hem de kesim esnasında kazalardan uzak durulması için bu kesim yerlerinin tercih edilmesini önemle yineliyoruz. Bayramı huzurla ve heyecanla karşılarken, bayramı aynı duygularla uğurlayalım. Bu vesile ile tüm halkımızın kurban bayramını tebrik eder, sağlıklı ve kazasız günler dileriz’’

Aveon Global Sigorta Genel Müdürü
Kemal GÜL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar