Aveon Genişletilmiş Kasko Paket

Aveon kasko sigortası ile bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi kasko planınızı belirleyebilirsiniz.
Seni Anlayan Sigorta

Kasko Sigortası

Aveon genişletilmiş kasko sigortası ile aracınızın çalınması, yanması, devrilmesi, düşmesi, aracınıza üçüncü kişilerin verdiği zararlar ya da kaza gibi her türlü sorunda oluşabilecek zararlara karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın..

Neden Aveon Global Genişletilmiş Kasko Paketi?

Aveon genişletilmiş kasko sigortası ile bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi kasko planınızı belirleyebilirsiniz. Aveon Global Sigorta Kaskonun sizin için sunduğu avantajlar şunlardır;

Hızlı Hasar Ödemesi

Olası kaza ve hasar durumlarında beklemeden, hızlı hasar ödemesi alın.

Danışmanlık

Aveon kasko sigortası ile ilgili merak ettiğiniz her şey ve aklınıza takılan her detay için uzmanlarımıza danışın.

Bütçeye Uygun Fiyatlandırma

Aveon kasko sigortasının her bütçeye uygun teminat paketleri ile sadece ihtiyacınız olan paketleri seçin ve bütçenize göre ödeme yapın.

Hızlı ve Pratik Asistan Hizmeti

Aveon kasko sigortası ile kaza ve arıza durumunda çekici, kurtarma ve onarım hizmetleri için yol yardım ekibinden 7/24 destek alın.

Güvenilirlik

Aveon Global Sigorta’nın ana prensibi ‘güven’dir. Deneyimli ve başarılı ekibimizden içiniz rahat hizmet almanın ayrıcalığını yaşayın.

Hızlı Teklif Al

İletişim bilgilerinizi bırakın hızlı teklif için size en kısa sürede geri dönüş sağlayalım.

Aveon Genişletilmiş Kasko Sigortası Teminat Kapsamı

Aveon genişletilmiş kasko sigortası trafikte yaşanabilecek yüksek olasılıklı risklere karşı maddi hasarlarınızı teminat altına almanızı sağlar.

Aveon kasko sigortasının teminat kapsamı şunlardır;

Genişletilmiş Kasko Sigortası Sık Sorulan Sorular

Aveon kasko sigortasını “Hızlı Teklif Al” formu aracılığıyla bilgilerinizi doldurarak veya iletişim kanallarımız üzerinden temsilcilerimiz ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

Kasko sigortası teklifi almak için aşağıdaki bilgilerinize ihtiyacımız var:


İletişim Bilgileri: T.C. kimlik numaranızı ve size ulaşabilmemiz için telefon numaranızı ve mail adresinizi girin.


Ruhsat Bilgileri: Araç plakası, markası, şasi ve motor numarası bilgilerinizi girin.


Yukarıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak en kısa sürede size özel Aveon kasko sigortası teklifi alabilirsiniz.

Aveon Global Sigorta Kasko ile ihtiyaçlarınız ve bütçenize göre kendi kasko kapsamınızı belirleyebilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olmayan teminatlar için fazladan ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca Aveon kasko sigortasının size özel indirim ve avantajlarından faydalanarak ek teminat paketlerini bütçenize uygun şekilde satın alabilirsiniz.
Araç kasko sigortası; aracın yanması, çalınması, farklı bir cisim yüzünden hasar alması veya araca üçüncü şahıslar tarafından zarar verilmesi durumunda aracı ve araç sahibini güvence altına alır. Aracı bir yıl süre ile koruma altına alan araç kasko sigortası, araç sahiplerinin can ve mal güvenliği için de son derece önemlidir.

Online kasko sigortası almak için “Hızlı Teklif Al” formuna tıklayarak istenen bilgileri doldurmanız yeterlidir. İsim soy isim, T.C. kimlik numarası, telefon numarası, mail adresi ve ruhsat bilgilerinizi doldurarak size uygun kasko tekliflerini inceleyebilir ve ödeme bilgilerinizi de doldurarak online kasko sigortanızı hemen yaptırabilirsiniz.

Kasko sigortası teklifi almak için “Hızlı Teklif Al” formu veya iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. İletişim ve ruhsat bilgileriniz ile birlikte hızlıca teklif alıp kaskonuzu hemen yaptırabilirsiniz.

Kasko sigortasının ana teminatları; araca çarpılması, çarpışma, anahtar kaybı, aracın yanması, çalınması ve üçüncü kişiler tarafından zarara uğratılmasıdır.

 

Kasko hasarsızlık indirimi ise araç sahibinin 1 yıl boyunca aracını hasarsız kullanması sonucunda diğer yıl kasko sigortası poliçelerinde aldığı indirimdir.

Hayır, kasko sigortası zorunlu değildir ancak trafikte meydana gelebilecek hasarlardan dolayı oluşan maddi zararların önüne geçer.

Kasko sigortası isteğe bağlı olarak yaptırılabilirken, trafik sigortası yaptırmak zorunludur. Kasko sigortası olası kaza ve hasar durumlarında aracınıza gelen maddi hasarları teminat altına almanızı sağlar. Trafik sigortası ise karşı tarafın aracına gelen hasarları teminat atına alır.

Kasko sigortası trafikte aracınıza gelebilecek hasarları teminat altına almanızı sağlar. Kasko sigortası teminatları; araca çarpma, aracın yanması, araç parçalarından birinin çalınması, araca cisim çarpması ve üçüncü kişiler tarafından araca zarar verilmesidir. Ek teminatlar ile kasko sigortası planı genişletilebilir.
Kasko sigortası fiyatları aracın marka, model ve yaşına göre hesaplanır. Ayrıca poliçe teminatında yer alan kapsamlara göre de kasko sigortası fiyatları değişiklik gösterir. Size en uygun teklifi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kasko sigortası teminatları kişisel ihtiyaçlarınıza göre değişir. Kasko poliçelerinin teminat kapsamlarına göre yol yardım hizmetleri de kasko sigortasına dahil edilebilir.
Olası kaza durumunda karşı araca verdiğiniz zararlar trafik sigortası tarafından karşılanır.

Kasko aşağıdaki durumlarda ödeme yapmaz;

  1. Araç sürücüsünün uyuşturucu vb. madde kullanımı sebebi ile yaptığı kazalar
  2. Sürücünün belirlenen seviyenin üzerinde alkollü olduğu kazalar
  3. Savaş ve nükleer denemeler sonucu araçta meydana gelen hasarlar
  4. Aracın trafik görevlileri dışında başka biri tarafından çekilmesi sebebi ile oluşan hasarlar
  5. Aracın periyodik bakım ve onarımlarının gecikmesi sebebi ile araçta meydana gelen hasarlar
  6. Kasko yaptırılan aracın ehliyeti olmayan biri tarafından kullanılması sonucu meydana gelen kazalar
  7. Kasko sigortası yaptırılan araca sigortalı kişinin bilerek ve isteyerek verdiği zararlar

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar