TESK ve Aveon Global Sigorta’dan Önemli İşbirliği

Ülkemizin en köklü ve kalabalık meslek gurubu olan esnafımızın en üst kurumu olan TESK ve Aveon Global Sigorta arasında bir süredir devam eden görüşmeler tamamlanarak hayata geçirildi. Buna göre 2.5 milyonu aşkın esnaf ve birinci derece aile yakınları bir çok sigorta ürününde özel indirimler elde edecek. İşbirliği için Aveon Global Sigorta İstanbul Genel Merkezini ziyaret eden TESK Genel Başkanı Bendevi PALANDÖKEN, Genel Sekreter Sinan ÖZKAN ve Basın Müşaviri Ahmet OKUMUŞ Aveon Global heyeti ile esnaf-sanatkar ve çalışanlarına yönelik uygulanacak sigorta çeşitliliği ve indirimler hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Sektörün genç oyuncularından olmasına rağmen özellikle esnaf-sanatkar ve çalışanlarına yönelik projeler geliştirme ve branşlaşma konusunda önemli adımlar atan Aveon Global Sigorta, esnafın en temel sigorta ihtiyaçları olan; Kasko, konut ve Tamamlayıcı sağlık sigortalarında önemli avantajlar sunuyor. İşbirliği hakkında konuşan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi PALANDÖKEN, esnafın ülke ekonomisinde ki gücüne ve etkisine değinerek, “TESK olarak sigorta poliçelerinde esnaf-sanatkarlarımıza, çalışanlarına ve yakınlarına fayda ile birlikte ek avantajlar getiren projelerin her zaman destekçisiyiz. Esnafın ihtiyaçlarını doğru tespit ederek çözüm bulmak konusunda üstün gayret gösteren Aveon Global Sigorta yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Çünkü, esnafımızın sigortada sadece prim değil aynı zamanda hizmete de hassasiyeti var. Geliştirilen ve kurulan bu hizmet ağı ve ESNAF SİGORTACILIĞI alanında ihtisaslaşmanız ayrı bir önem taşımaktadır

ESNAF ÖZEL HİZMETİ HAK EDİYOR”

Ziyaretten memnuniyetlerini dile getiren Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal GÜL, kuruldukları ilk günden beri Esnaf dostu şirket olduklarının altını çizerek şunları dile getirdi, “Esnaf ve kobilerin özel gruplar olması sebebiyle özel hizmeti hak etmektedirler. Aveon Global olarak tüm ürünlerimizde mutlaka esnafa özel avantajlar sağladık. Prim avantajının yanı sıra hizmet alımında da esnafın beklentisini dikkate aldık.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar