Kadın Dostu Markalar Platformundan Aveon Global Sigorta’ya Anlamlı Ödül !!!

Eşitlik, çeşitlilik, kapsayıcılık, sürdürülebilirlik, kadın gücünün desteklenmesi, işte ve eğitimde fırsat eşitliği, toplumsal cinsiyet eşitliği bilinci… gibi konularda projeler üreten ve hayata geçiren, birbirinden değerli marka ve kurumun ödül alacağı program İş Sanat’ta gerçekleşti. 

Kadın Dostu Markalar Platformu tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Kadın Dostu Markalar 2023 Farkındalık Ödülleri’nin , Sigorta Sektöründe ki sahibi Aveon Global Sigorta oldu.

Sigorta sektörünün genç oyuncularından olan Aveon Global Sigorta, faaliyete başladığı 1nci yılında bu ödüle layık görülmesi hakkında Genel Müdür Kemal Gül ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı A.Kerim BAĞDAŞ şöyle konuştu:

‘’ 1nci yılımızda bu ödülü özellikle de kadınlarımızın öncülüğüne adanmış bir platformdan almak onur ve gurur verici. Aveon Global Sigorta olarak sektör içerisinde farklılık sağlayan her alanda olmaya büyük önem veriyoruz. Bunu yaparken de 1.100 acente ve brokerimiz ile sağladığımız enerjiyi, sayısı 300.000’i aşan müşterilerimizden büyük enerji alıyoruz. Şirketimizde çalışanlarımızın %60 lık kısmı kadınlardan oluşmakla beraber bu durum yönetim kadrolarımızda daha yüksek oranlarda. Diğer yandan kadınlarımıza yönelik özel ürünler geliştirerek de bunu daha kalıcı hale getirmeye önem veriyoruz. Kadın Dostu Markalar Platformunun her geçen yıl daha da büyüyen ve sesini yükselten bu girişimlerini desteklemeye ve bir parçası olmaya devam edeceğiz. Bu anlamlı ödül töreninin aynı zamanda destekleyicisi olarak metaverse evrenimizdeki binamızda canlı yayın yaparak bir ilkin gerçekleşmesine ortak olmanın da ayrıca mutluluğu içindeyiz.

Teknolojiyi içselleştiren ve bunu kadınlarımızın gücüne borçlu olan Aveon Global Sigorta, sektöründe ilklere imza atmaya ve bunları kadınlarımızın bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile sağlamaya devam edecek’’

Birçok sektörden farklı üst yöneticilerin yer aldığı ödül töreninde, “İlmek Atma Töreni” de kadın-erkek fark etmeksizin AVEON Global’in de içinde olduğu 50 iş insanının sembolik birer ilmek atmasıyla gerçekleştirildi. Atılan ilmekler deprem bölgelerindeki kadınlara iletilecek ve hünerli elleri ile kadınlar atılan ilmeklerle başlanan örgüleri birer hırkaya dönüştürecek.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar