Genç Aveon’dan Gençlere Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası…

Sektöre hızlı giriş yapan ve gençleri markaja alan Aveon Global Sigorta, gençlere özel ürünlerde fark yaratmayı amaçlıyor.

18-25 arası gençlere özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını satışa sunan şirket, bu yaş aralığındaki gençlerin sigorta bilincini güçlendirmeyi de hedefliyor. Tüm Türkiye de yaygın 1000 civarında acentesi ile hizmet veren şirket, yaygın hizmet ağı ile de müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor.

Ürünler hakkında konuşan Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal GÜL, teknolojiyi en iyi kullanan kitle olan gençlerin sigorta tüketiminin bu anlamda daha önemli olduğunu belirtti. GÜL, Aveon Global Sigorta olarak başta TSS olmak üzere daha bir çok ürünü gençlere kazandıracaklarının altını çizdi. Gençlerin hayatın her alanında güçlü bireyler olarak yer almalarının önemine değinen GÜL, sadece bugün değil yarın da ve gelecekte de gençler için ürünler ve projeler geliştirmeye devam edeceklerini belirtti.

Ürünün tasarımını yapan ekibin başında olan Genel Müdür Yardımcısı Oya YILDIZ ise, gençlerin beklenti ve isteklerini önemsediklerini belirtti. Cumhuriyetimizin 100ncü yılında, gençlerimize özel ürünler geliştirmenin bir nevi görev olduğunu belirten YILDIZ, TSS ürünü sayesinde gençlerin hem ekonomik hem de sağlıklarını koruyan bir ürüne sahip olacaklarını vurguladı. YILDIZ, gençlerimiz için daha bir çok ürünün de sırada beklediğini müjdeledi. Kasko, eğitim, kritik hastalıklar, elektronik cihaz sigortaları gibi bir çok branşta hazırlıkları olduğunu belirten YILDIZ, gençleri düşünen bir şirket olmaya devam edeceklerine değinerek sözlerine son verdi.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar