Aveon Global Sigortadan Dijital Dönüşüm İçin Önemli Atama…

Sektörün genç ve dijitalleşme misyonunu her fırsatta dile getiren şirketlerinden Aveon Global Sigorta IT & Dijital Süreç Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığına Melek YILMAZ atandı. 15 yılı aşkın süredir birçok şirketin üretim, hasar, reasürans ve tahsilat gibi ana süreçlerinin dijital dönüşümü ve değişim yönetimi alanında işlere imza atan Melek YILMAZ en son HDI Sigorta da görev aldı.

Sigorta sektörünün ve şirketlerin dijital dönüşümü tabana yayması, acente ve diğer dağıtım kanallarını da içerecek şekilde içselleştirmesi açısından bir çok projeyi hayata geçirmeyi hedefleyen Aveon Global Sigorta, ilerleyen günlerde Melek YILMAZ öncülüğünde sektörde fark yaratmayı önceliklendiriyor. Acente dostu şirket olduğunu her fırsatta ve platformda dile getiren Aveon Global Sigorta IT ve Dijitalleşme süreçlerinde acenteleri de dahil ederek sektöre yeni vizyon getirmeyi de amaçlıyor.

Son 3 yıldır İTÜ Çekirdek Insurtech dikeyinde startup’lara mentorluk yapmakta olan Melek Yılmaz, evli ve bir çocuk sahibi olup, iyi derece İngilizce biliyor. İş deneyimi boyunca kilometre taşı olarak yer aldığı projelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

• Core Sigortacılık Dönüşüm Projesi
• Kadın Acenteler Programı
• Yapay Zeka Projeleri
• İTÜ Çekirdek Insurtech Startup Mentorlüğü
• İş ve Bilgi Teknolojileri Hizmet Sürekliliği Projesi (ITSCM) Felaket Kurtarma ve Acil Eylem Kriz Yönetimi
• Organizasyonel Çevik Dönüşüm Programı

Facebook
Twitter
LinkedIn

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar