Aveon Global ‘’Cumhuriyet Bayramını‘’ Acenteleriyle beraber Metaverse de Kutladı.

Metaverse evreninde kendi binasının açılışını yakın zamanda gerçekleştiren Aveon Global Sigorta, bu yılki Cumhuriyet Bayramını Acenteleriyle beraber Aveon Binasında kutladı.

Sürekli dijitalleşme mottosuyla her geçen gün yeni bir girişimi hayata geçiren Aveon Global, çalışanlarını ve tüm acentelerini bu 29 Ekim de farklı bir deneyime davet etti. Günümüz sanal evren vizyonunun lokomotifi olan Metaverse evreni içerisinde, Turkcell, A101 gibi sektöründe lider markalarla aynı evrende yerini alan Aveon Global sektörde bir ilke imza atmanın heyecanını acenteleriyle beraber yaşadı.

Metaverse Aveon Binası önünde gerçekleşen etkinlik, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Konuşmalarda ilk sözü alan Aveon Global Genel Müdürü Kemal GÜL, genç bir şirket olmalarına rağmen kısa sürede hızlı yol almalarının mutluluğunu dile getirdi. 29 Ekim gibi anlamlı bir günde binalarının açılışının ayrı bir gurur kaynağı olduğunu belirten GÜL, Cumhuriyetimizin kurucu değer ve ilkeleri ile sonsuza kadar aynı heyecanla yaşatılması için daha çok çalışacaklarının altını çizdi. GÜL, Bu vesile ile Cumhuriyetimizi kurarak bizlere armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, tüm silah arkadaşlarını saygı ve minnetle andıklarını belirterek sözlerine son verdi.

Etkinlikte söz alan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı A.Kerim BAĞDAŞ, bu ve benzer etkinliklerin sektörde ilk olması yanında gençler ve acenteleri buluşturması açısından ayrı bir öneme sahip olduğunun altını çizdi. BAĞDAŞ, sigortacılığın geleceği olan gençlerimizin bu platformda sektör unsurları ile bir arada olmasının çok anlamlı olduğunu belirtti. Çağdaş Cumhuriyet değerlerini özümseyen gençlerimiz ile başka projelerde tekrar bir araya geleceklerini belirten BAĞDAŞ, Cumhuriyetimiz Bayramını kutlayarak sözlerine son verdi.

Metaverse dünyasında bundan sonra bir çok etkinliğe imza atacaklarını belirten Aveon Global Genel Müdür Yardımcısı Oya YILDIZ, gençleri ve acenteleri bu evrende buluşturmalarının sadece görsel bir şölen değil aynı zamanda ‘’yeni sigorta ürün ve hizmetlerinin geliştirilmesi’’ içinde önemli bir platform olacağının altını çizdi. YILDIZ, metaverse evreninin büyük bir bilinmez denklem olmasına rağmen bu denklemi hep beraber keşfedecek olmalarının vereceği heyecanın tarifsiz olduğunu belirtti. YILDIZ, bu vesile ile en büyük bayram olan 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI  kutlayarak sözlerine son bitirdi.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar