Aveon Global 2023 Yılına Hazır…

31 Ocak 2022 tarihinde SEDDK’dan ruhsatlarını alarak sigorta sektörüne giriş yapan Aveon Global Sigorta sektörün genç ve farkındalığı yüksek şirketi olarak 2022 yılını başarıyla kapatmaya hazırlanıyor. 1 Grup Müdürlüğü olmak üzere toplam 5 Bölge yapılanması ile 820 acente aracılığıyla 600.000.000 TL prim üretimini aşan şirket, farklı ve yenilikçi projeleri ile de sektörde adından söz ettirmeyi başardı.

24 Aralık da Şişli Holiday INN Otel de tüm çalışanları ile bir araya gelen şirket 2023 yılı plan, hedef ve vizyonunu belirledi. 2023 yılında yenilikçi ürünler ve robotikleşen sistem alt yapısı ile sektöre merhaba diyecek olan şirket 2023 yılı vizyonunu ‘’ Aveon Global Şimdi Daha Hızlı…’’ olarak belirledi.

Vizyon toplantısı sonrasında söz alan Genel Müdür Kemal GÜL, 2023 yılında daha güçlü ve saha da daha etkin bir şirket olacaklarını belirtti. Özellikle acentelerle aylık bölge toplantıları yaparak onların beklenti ve isteklerini masaya yatıracaklarını belirten GÜL, Acente dostu olan Aveon Global’in bu hedefinden taviz vermeden yoluna devam edeceğini belirtti. Dijital kampanyalar, robotik alt yapı ve yeni ürünleri ile müşterilerin daha fazla ilgisini çekeceklerini belirten GÜL, Cumhuriyetimizin 100ncü yılına yakışır bir inanç ve hedef ile 2023 yılını Cumhuriyetimizin Kurucu değerlerine armağan edeceklerini vurguladı.

Çalıştayda söz alan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı A.Kerim BAĞDAŞ ise; 2022 yılını 820 acente ve 600 milyonu aşkın bir üretimle kapatırken yaklaşık 25 kurum ve kuruluş ile de işbirliği yaparak 5 yıllık bir edinimi sektöre armağan ettiklerini vurguladı. Bu başarının altında yatan nedenlerin en başında Acente dostu misyonumuza güvenerek bizimle yol yürüyen  acentelerimiz ve Aveon Global aile ruhunu yaratan çalışanlar olduğunu belirten BAĞDAŞ tüm çalışanlara teşekkür ederek sözlerine son verdi
Yoğun bir yılı geride bırakan Aveon Global çalışanları ve yakınları, akşamki yılbaşı kutlama yemeğinde Soner OLGUN ve orkestrasının şahane konseri ile yeni yıla girecek olmanın heyecanına ortak oldu.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar