Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortası

Aveon Global Sigorta’nın size sunduğu genişletilmiş traktör kasko sigortası indirim ve avantajları ile hemen tanışın, şimdi teklif alın!

Seni Anlayan Sigorta

Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortası

Tarımın en önemli yardımcılarından biri olan traktörler, yoğun çalışma koşulları ve zorlu hava şartları altında her gün büyük bir yük taşırlar. Aveon Global Sigorta olarak, Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortası ile çiftçilerimizin işlerini sorunsuz bir şekilde sürdürebilmeleri için traktörlerini beklenmedik risklere karşı güvence altına alıyoruz.

Neden Aveon Global Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortası?

Aveon Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortası ile traktörlerinizi en iyi şekilde koruyarak tarım faaliyetlerinize güvenle devam edebilirsiniz.

Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortası’nın sizin için sunduğu avantajlar şunlardır:

Kapsamlı Koruma

0-12 yaş aralığındaki lastik tekerlekli traktörler için özel olarak hazırlanmış kapsamlı teminatlar.

Yüksek Teminat Limitleri

3,5 milyon TL’ye kadar İMM Teminatı ve 100.000 TL’ye kadar Ferdi Kaza Teminatı ile yüksek güvence.

Çekme ve Kurtarma Hizmeti

Kaza veya arıza durumlarında 18.000 TL’ye kadar çekme/kurtarma hizmeti.

Hızlı Teklif Al

İletişim bilgilerinizi bırakın hızlı teklif için size en kısa sürede geri dönüş sağlayalım.

Aveon Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortası Teminat Kapsamı

Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortası, 0-12 yaş aralığındaki lastik tekerlekli traktörlerinizi kaza, arıza ve çeşitli risklerden korumak için düzenlenen poliçedir.

Aveon Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortasının teminat kapsamı şunlardır:

Aveon Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortasının ek teminatları şunlardır::

Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortası Sık Sorulan Sorular

Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortası, traktörlerinizi kaza, arıza ve diğer risklerden koruyan kapsamlı bir sigorta poliçesidir. Aveon Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortası 0-12 yaş aralığındaki lastik tekerlekli traktörler için özel olarak tasarlanmıştır.

Traktörler, tarımın vazgeçilmez araçlarıdır ve her gün çeşitli risklerle karşı karşıya kalırlar. Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortası ile traktörlerinizi devrilme, sel, kaza veya hasar gibi risklere karşı koruyarak tarım faaliyetlerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Aveon Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortası ile yüksek teminat limitleri, çekme ve kurtarma hizmeti, acente ve bölge indirimi gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Yukarıdakilere ek olarak şahıs sigortalıların Aveon Global Sigorta’da 340 ve 341 branşında üretimi var ise yüzde 10 indirim avantajı da sunulmaktadır.

Traktör kasko değeri, traktörün piyasa değeri ve sigorta şirketinin belirlediği kriterler doğrultusunda hesaplanır. Traktör kasko değeri hesaplanırken traktörün yaşı, markası ve modeli gibi faktörler dikkate alınmaktadır.

Aveon Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortası lastik tekerli traktörler için geçerlidir.

Aveon Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortası poliçesi 0-12 yaş aralığındaki traktörleri kapsamaktadır.

Genişletilmiş Traktör Kasko Sigortası ile kaza veya arıza durumlarında (1 defa ile sınırlıdır) 18.000 TL’ye kadar çekme/kurtarma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar