Aveon Tam Hasar Kasko Sigortası

Aveon Tam Hasar Kasko sigortası ile bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi kasko planınızı belirleyebilirsiniz.

Seni Anlayan Sigorta

Tam Hasar Kasko Sigortası

Aveon Tam Hasar Kasko Sigortası ile aracınızın Tam bir kaza sonucu maddi zarar görmesi ya da yanması ya da çalınması durumunda aracınızın bedelini %100 güvence altına alır. Kısmi hasarlar karşılanmamakta olup hasar tutarının araç bedelinin %60 ve üzerinde olması durumunda herhangi bir muafiyet uygulanmadan hasarın %100’ü ödenir.

Aveon Büyük Hasar Kasko Sigortası

Aveon Tam Kasko Sigortası Neleri Kapsıyor?

 • Araca çarpılması, aracın çarpması, devrilmesi, yuvarlanması, düşmesi
 • Aracın yanması
 • Aracın anahtarla çalınması
 • Deprem, fırtına, yıldırım
 • Grev, lokavt, kargaşa, terör, halk hareketleri
 • Sel ve su baskını
 • İhtiyari Mali Mesuliyet
 • Sürücü ve yolcular için ferdi kaza 
 • Mini onarım
 • Hukuksal koruma
 • Oto konfor hizmetleri
 • Dolu asistans
 • Aveon Yol Yardım

Neden Aveon Global Sigorta

Aveon Global Sigorta olarak hem siz hem de aracınız bizim için değerli. Yaşanan kaza sonrası yapmanız gereken her şeyi sizin yerinize düşündük. 

Türkiye’nin farklı birçok noktasında yer alan servislerimiz, çekici ve ikame araç desteğimiz, orijinal parça değişimi hizmetimiz ve hızlı onarım merkezlerimiz ile aracınız için ihtiyacınız olan her şeye Aveon Tam Hasar Kasko Sigortası ile sahip olabilirsiniz.

Aveon Kasko Sigortası Avantajları

Aveon tam hasar kasko sigortası ile bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi kasko planınızı belirleyebilirsiniz. Aveon Global Sigorta Kaskonun sizin için sunduğu avantajlar şunlardır;

Çekici ve Yol Yardım

Aveon tam hasar kasko sigortası, olası bir kaza ya da arıza durumunda aracınızın çekici ile kurtarılması ya da lastik değişimi hizmetlerini kapsar.

Küçük Onarım

Aveon tam hasar kasko sigortası ile 2000 TL ye kadar parça değişimi gerektirmeyen küçük hasarlar, küçük onarım hizmeti kapsamındaki anlaşmalı servislerimizde onarılır.

İndirimli Cam Değişimi

tam Hasar Kasko Sigortasında kısmi hasarlar ödenmemekle beraber Sigortalılarımıza Aveon Anlaşmalı Cam Servislerimizden %20 indirimli cam değişim imkanı sağlanmaktadır.

Dolu Asistans

Dolu hasarı sonucu aracınızda meydana gelecek küçük göçükler hasar dosyası açılmaksızın ücretsiz olarak onarılır.

Konfor Hizmetleri

Sigortalı araç yılda altı kez anlaşmalı oto yıkama servislerinde ücretsiz olarak yıkanır, kadın sürücülerimiz Dünya Kadınlar Günü ve Anneler Gününde olmak üzer artı iki yıkama hakkına daha sahip olurlar. Ayrıca Aveon tam Hasar Kaskolu araçlara Aytemiz istasyonlarında indirimli yakıt alma imkanı sunulmaktadır.

Hızlı Teklif Al

İletişim bilgilerinizi bırakın hızlı teklif için size en kısa sürede geri dönüş sağlayalım.
Bilgileriniz 3.şahıslar ile paylaşılmayacaktır.

Aveon Tam Hasar Kasko Sigortasının Sunduğu Diğer Hizmetler

İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı:

Yaşanan kaza sonucunda üçüncü şahıslara verilen ve zorunlu trafik sigortasının limitinin üstünde kalan zararlar, Aveon tam hasar kasko sigortası ile poliçede belirtilen limitler kadar karşılanır. 

Hukuksal Koruma:

Sigortalı araca ve sürücüye bağlı olarak kaza sonucu oluşacak hukuki masraflar poliçede yazılı bedele kadar karşılanır.

Koltuk Ferdi Kaza Teminatı:

Yaşanan kaza sonucunda, sizin veya araçtaki diğer yolcuların vefatı, sakatlığı ve tedavi masrafları Aveon Tam Hasar Kasko Sigortasında belirlenen sigorta bedeline kadar güvence altına alınır.

Aveon Tam Hasar Kasko Sigortasını Nereden Alabilirim?

Aveon Tam Hasar Kasko sigortasını “Hızlı Teklif Al” formu aracılığıyla veya iletişim kanallarımız üzerinden alabilirsiniz. Formda istenen bilgileri doldurduktan sonra aracınıza en uygun olan teminatlardaki sigorta teklifini görüntüleyip, hemen pert kasko sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Siz de hem kendinizi hem de aracınızı teminat altına alıp, trafikte güvenle sürüşe devam etmek için Aveon Sigorta’ya Başvurun!

Tam Hasar Kasko Sigortası Sık Sorulan Sorular

Aveon Tam Hasar Kasko sigortasının ana amacı, en az prim ödemesi ile aracınızı en önemli risklere karşı teminat altına almaktır. Tam Hasar Kasko sigortası ile aracınızı, tam hasara uğrama ya da çalınma risklerine karşı güvence altına alabilirsiniz. 

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar