Aveon Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Aveon Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortası ile bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi sigorta planınızı belirleyebilirsiniz.

Seni Anlayan Sigorta

Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Aveon Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortası, seyahatin başından sonuna kadar araç seyir halindeyken veya dururken, mola yerleri ve duraklama bölgeleri de dahil olmak üzere aracın içinde veya dışında oluşabilecek her türlü kazaya karşı yolcuları teminat altına alır.

Hızlı Teklif Al

İletişim bilgilerinizi bırakın hızlı teklif için size en kısa sürede geri dönüş sağlayalım.

Aveon Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortası Teminat Kapsamı

Aveon Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortası, maruz kalınan her türlü kaza sonucunda yolcu ve sürücüleri güvence altına alır.

Koltuk ferdi kaza sigortasının teminat kapsamı şunlardır;

  1. Ölüm Teminatı: Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortası kapsamında meydana gelen bir kaza sonucu vefat edenlerin mirasçılarına tazminat ödenir.
  2. Yaralanma Teminatı: Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortası kapsamında meydana gelen kaza sonucu poliçede belirtilen yolcu, şoför ve görevlilerin yaralanması halinde fertlere tazminat ödemesi yapılır. 
  3. Tedavi Masrafları Teminatı: Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortası poliçesinde belirlenen limitler dahilinde meydana gelen kaza sonucu sigortalıya tedavi masrafları için ödeme yapılır.

 

Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortası Sık Sorulan Sorular

Aveon Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortasına “Teklif Al” butonuna tıklayıp bilgilerinizi girerek veya iletişim kanallarımız üzerinden başvurabilirsiniz. 

Seyahat sırasında meydana gelebilecek her türlü kazaya karşı yolcu, sürücü ve yardımcılarını güvence altına almak ve Aveon Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortası ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için hemen Aveon Sigorta’ya başvurun!

Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortası, kara yolu yolcu taşımacılığı yapan tüm taşımacılar için zorunludur ve taşımacıların koltuk ferdi kaza sigortası olmadan taşıma işleri yapması yasaktır.

Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortası kapsamında ödenecek tazminat miktarı sigorta yapılırken taraflar arasında anlaşma sağlanarak belirlenir.

Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortasından öğrenci taşımacılığı, turizm için taşımacılık ve personel taşımacılığı yapan firmalar yararlanabilir.

Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortası kaza sonucunda meydana gelen ölüm, sakatlık ve tedavi gerektiren durumlarda tedavi masraflarını kapsar.

Aveon Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortasını “Teklif Al Formu” aracılığıyla veya iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşarak yaptırabilirsiniz.

Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortası poliçesi meslek ve yaş gibi kişisel özellikler ve ihtiyaç kapsamında hazırlanır ve sigorta fiyatları da bu doğrultuda belirlenir.

Şehir İçi Servis Koltuk Ferdi Kaza Sigortası için aşağıdaki bilgiler gereklidir;

  • Nüfus cüzdanı
  • Yaş
  • Cinsiyet
  • Mevcut sağlık durumu

Gerekli olduğu hallerde sağlık durumunuzla ilgili farklı belgelere de ihtiyaç duyulabilir.

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar