Aveon Kısa Süreli Etkinlik Sigortası

Aveon Kısa Süreli Etkinlik Sigortası ile bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi sigorta planınızı belirleyebilirsiniz.

Seni Anlayan Sigorta

Kısa Süreli Etkinlik Sigortası

Aveon Kısa Süreli Etkinlik Sigortası ile konser, festival, karnaval, konferans, sokak partisi, spor etkinliği ve tiyatro gibi etkinliklerinizde katılımcıların ve sanatçıların yaşadığı kazalar, enstrümanların hasar alması, etkinlik iptali veya ertelenmesi gibi etkinlik risklerinin tamamını teminat altına alabilirsiniz.

Aveon Kısa Süreli Etkinlik Sigortası Teminat Kapsamı

Aveon Kısa Süreli Etkinlik Sigortası ile aşağıdaki riskler teminat altına alınır:

Aveon Kısa Süreli Etkinlik Sigortası Ek Teminat Kapsamı

Aveon Kısa Süreli Etkinlik Sigortası poliçenize aşağıdaki ek teminatları da dahil ederek teminat kapsamınızı genişletebilirsiniz:

Hızlı Teklif Al

İletişim bilgilerinizi bırakın hızlı teklif için size en kısa sürede geri dönüş sağlayalım.

Kimler Aveon Kısa Süreli Etkinlik Sigortası Yaptırabilir?

Organizasyon şirketleri, Sivil Toplum Kuruluşları, organizasyon sahipleri ve sponsorları, belediyeler, festival ve spor yarış komiteleri, spor federasyonları ve etkinlik düzenleyen tüm şirketler, katılımcıların ve çalışanların başına gelebilecek riskleri güvence altına almak için Aveon Kısa Süreli Etkinlik Sigortası yaptırabilir.

Aveon Kısa Süreli Etkinlik Sigortasının Başlangıç ve Bitiş Süreleri

Aveon Kısa Süreli Etkinlik Sigortasının başlangıç ve bitiş süreleri etkinliğin risk türüne göre belirlenir ve poliçede yazılı olan tarihlerdir. 

Konser, festival, gala veya spor müsabakaları gibi birden fazla kişinin katıldığı etkinliklerde öngöremediğiniz birçok risk bulunur. Aveon Kısa Süreli Risk Sigortası ile hem katılımcıları hem de sanatçıları beklenmedik kaza, hastalık veya teknik sorunlara karşı güvence altına alabilirsiniz. Hemen Aveon Sigorta’ya başvurun, etkinliklerinizde beklenmedik risklerden doğan zararlarınızı karşılayın!

Kısa Süreli Etkinlik Sigortası Sık Sorulan Sorular

Kısa Süreli Etkinlik Sigortasının limitleri organizasyon yapan şirketin giderleri listelenerek belirlenir. Eğer giderlerinizin tamamının teminat altında olmasını istemiyorsanız, kendi belirlediğiniz giderlerin tazmin edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Evet, etkinliğin ertelenmesi Aveon Kısa Süreli Etkinlik Sigortası poliçesi kapsamındadır.

Aveon Kısa Süreli Etkinlik Sigortası ile aşağıdaki zararlar temin edilebilir:

  • Etkinliğin iptali veya ertelenmesi sebebi ile kaybedilen net kar
  • Özellikle etkinliğin yerinin değişmesi veya etkinliğin ertelenmesi gibi durumlarda zararı azaltmak için yapılan ekstra masraflar
  • Vergiler dahil olmak üzere katlanılan giderler
  • Sponsor ve reklam gibi kazanılan ve sözleşme gereği iade edilemeyen gelirler (zararlardan düşülerek temin edilir)

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar