Aveon Incoming Seyahat Sigortası

Aveon Incoming Seyahat Sigortası ile bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi sigorta planınızı belirleyebilirsiniz.

Seni Anlayan Sigorta

Incoming Seyahat Sigortası

Yurt dışından Türkiye’ye ticari veya turistik gezi amacı ile gelen yabancı uyruklu misafirlerimizin, Türkiye’de acil sağlık problemi ya da kaza yaşaması halinde oluşan ayakta tedavi ve hastane masraflarını Aveon Incoming Seyahat Sigortası ile güvence altına alıyoruz.

Aveon Incoming Seyahat Sigortası Teminatları

Aveon Incoming Seyahat Sigortasının kapsamı ve teminat limitleri aşağıdaki gibidir.

TeminatlarTürkiye (Euro)
Tıbbi Tedavi Teminatı15.000
Sigortalının Tıbbi Tedavi Nakli15.000
Sigortalının Daimi İkametgaha Nakli15.000
Vefat Halinde Cenazenin Yurda Nakli15.000
Bagaj Kaybı veya Hasarı300
Bagajın Bulunması ve Sigortalıya UlaştırılmasıSınırsız
Acil Mesajların İletilmesiSınırsız

Hızlı Teklif Al

İletişim bilgilerinizi bırakın hızlı teklif için size en kısa sürede geri dönüş sağlayalım.

Kimler Aveon Incoming Seyahat Sigortası Yaptırabilir?

Aveon Incoming Seyahat Sigortasını yurt dışından Türkiye’ye gelen 0-70 yaş arasındaki herkes yaptırabilir. 18 yaşından küçük kişilere sigorta yapılacaksa, sigorta ettiren kişinin anne veya babası olması gerekir. Ayrıca 71 yaş ve üzerindeki kişiler Incoming Seyahat Sigortası yaptıramaz.

Aveon Incoming Seyahat Sigortası ile Türkiye’ye yaptığınız seyahatlerde beklenmedik sağlık problemi veya kaza yaşamanız halinde ayakta tedavi ve hastane masraflarınızı güvence altına alabilirsiniz. Hemen Aveon Sigorta’ya başvurun, Türkiye seyahatlerinizi içiniz rahat gerçekleştirin!

Incoming Seyahat Sigortası Sık Sorulan Sorular

Acil sağlık problemleri ya da kaza gibi durumlar hayatta her an başınıza gelebilir. Incoming Seyahat Sigortası ile bilmediğiniz bir ülkede yaşadığınız sağlık problemlerinizin tedavisini içiniz rahat bir şekilde yaptırabilir, tıbbi tedavi ve nakil gibi durumlara karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Türkiye’de yaşadığınız sağlık sorunları sebebi ile oluşan giderlerinizin evraklarını Aveon Sigorta’ya iletmeniz halinde sağlık giderleriniz, poliçe kapsamı dahilinde karşılanır.

Incoming Seyahat Sigortası, yalnızca seyahatiniz sırasında ve poliçe geçerlilik süresi içinde gerçekleşen hastalık veya kaza gibi durumlarda oluşan sağlık giderlerinizi karşılar. Türkiye’ye Seyahat Sigortası yaptırmadan önceki hastalıklarınız poliçe kapsamı dışındadır.

Incoming Seyahat Sigortası poliçede yazılı olan tarihlerde geçerlidir. Poliçe vadesi içinde Türkiye’de en fazla kalış süresi 92 gündür. Poliçe kapsamı seyahatin sona ermesi veya sigortalının ikamet adresine dönmesi halinde geçerliliğini yitirir.

Covid-19 teminatı, ek prim ödenerek Incoming Seyahat Sigortasına dahil edilebilir.

Vefat etmeniz halinde cenaze nakil masraflarınız Aveon Incoming Seyahat Sigortası kapsamında karşılanır.

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar