Aveon Global Tarım Sigortalarında Start veriyor

Bir süredir TARSİM (Tarım Sigortaları Havuzu) ortaklığı sürecini yürüten Aveon Global Sigorta, ortaklık kabulü sonrasında TARSİM ve Tarım sigorta ürünlerinde satışa başlamak için gün saymaya başladı.

Sektörün genç oyuncularından olan Aveon Global, tüm Türkiye’de acente ağını genişletmeye devam ederken bir yandan da yeni ürün gruplarını da bünyesine dahil etme yönünde çalışmalarını sürdürmekteydi. Son yıllarda tarım sigortalarında devlet destekli üretimde yaşanılan artış ve çiftçilerin sigortaya olan ilgisi nedeniyle bu kararı alan Aveon Global, TARSİM ile beraber geleneksel tarım üretimi içinde çalışmalarını başlatacak.

Bu amaçla basına kısa bir demeç veren Aveon Global Genel Müdürü Kemal GÜL,

“tarım ve hayvancılıkla uğraşan çiftçilerimizin her alanda olduğu gibi sigorta kısmında da desteklenmesi bizler için önemli bir görev. Çiftçimize tarım sigortaları ile beraber diğer gündelik ihtiyaçlarında da sigorta hizmeti vermeyi düşünüyoruz. Toprağın efendisi olan çiftçilerimizin sigorta konusunda daha kolay ve erişilebilir hizmet almaları için iş modelimizi buna göre kurma yönündeki çalışmalarımız devam ediyor.”

diyerek sözlerine son verdi.

Tarım sigortalarının yaygınlaşması konusunda devlet politikalarını yakından izleyen şirket, tarım sigortalarını klasik üretim kanalları haricinde kampanyalarla da desteklemeyi düşünüyor.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar