Aveon Global Sigortadan ‘’Hukuksal Koruma Teminatlı’’ Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Şehiriçi personel, öğrenci ve turizm amaçlı taşımacılık yapan araçların, olası kazalar karşısında devreye giren sigortalardan olan KOLTUK FERDİ KAZA sigortaları son yıllarda büyük ilgi görüyor. Sektöre yeni giren Aveon Global, Esnafa yönelik projeleri kapsamında ‘’Hukuksal Koruma Teminatlı’’ Koltuk Ferdi Kaza Sigortasını satışa sundu. Ürünü diğerlerinden ayıran en büyük fark, hukuki süreçlerde de müşterilerin yanında olmaya yönelik hukuksal koruma teminatı içermesidir.

Trafik kazalarının artık seyahat edenler içinde büyük riskler taşıması ve bunun kaza sonrasında sadece maddi ve manevi değil hukuki açıdan da sorumluluk getirmesi ürünün çıkış noktasını oluşturuyor.

Koltuk Ferdi Kaza ürünü koltuk başına 30.000 TL ve 50.000 TL limitler sunmaktır, poliçe hakkında bilgi almak isteyenlerin en yakın Aveon Global Acentelerine ulaşması yeterli olacaktır.

Ülkemizde trafik kazaları istatistiklerinin her geçen gün alarm verdiği düşünülürse, maddi ve manevi yükü haricinde de bu ve benzer ürünlerin önemli bir misyonu da üstlendiği bir gerçek. Kısa adı İSTESOB olan İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı İSAROD-İstanbul Umum Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odasına bağlı yaklaşık 16.000’i aşkın servis aracına büyük avantajlar sağlayan ürün, İstanbul dan başlayarak Türkiye de ki tüm Esnaf Odalarının ilgisini çekeceğe benziyor.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar