Aveon Global Sigorta Olarak ‘’Annelerimize Özel Ürünlerimiz İle Onların Yanında Olmaya Devam Edeceğiz’’

Aveon Global Sigorta Olarak ‘’Annelerimize Özel Ürünlerimiz İle Onların Yanında Olmaya Devam Edeceğiz’’

Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü için Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal GÜL, bir mesaj yayınladı.

‘’Hayatta olan ve olmayan tüm annelerin, anne adaylarının ve anneliği kan bağı ile değil de gönül bağı ile yaşayarak kimsesiz çocuklarımıza annelik eden tüm kadınlarımızın, bu güzel gününü en derin sevgilerimizle kutlarız.

Ülkemizin müstesna Anneleri başta olmak üzere Dünya üzerinde, varını yoğunu evlatlarına adayarak onlara hayat veren tüm annelerin kıymetini biliyoruz.

Aveon Global olarak, anneleri ve çocuklarına yönelik yenilikçi ürünlerimiz ile onlara verdiğimiz değeri göstermeye devam edeceğiz. Onları yılda sadece bir güne sığdırmak yerine yılın her gününü onlara armağan etmeyi amaçlayan ürünlerimiz ile farkımızı ortaya koymayı amaçlıyoruz.
Aveon Global Tüm Annelerimizin Yanında Olmaya Devam Edecek’’

Aveon Global, kuruluş mottosunda kadınlara ve annelere pozitif ayrımcılık yaparak, hem istihdam hem de acenteleri nezdinde onları özel kılmaya yönelik politikalar geliştiriyor. İlerleyen günlerde kamuoyu tarafından daha fazla hissedilecek olan çalışmaları merakla bekleniyor.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar