Aveon Global KASKO Poliçelerine RS’den Küçük Onarım

Sektörün yeni oyuncularından Aveon Global, kasko sigortaları ‘’onarım hizmetlerinde’’ RS Servisleri ile anlaştı. Dinamik yapısı ile kısa sürede sektörde ses getiren Aveon Global, yine sektörün oto servisleri tarafında büyük işlere imza atan köklü ve başarılı markası RS ile onarım hizmetinde yeni seçenekli hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlıyor.

Bu sayede, Aveon Global den kasko satın alan müşteriler, RS’nin küçük onarım hizmeti sayesinde, santimlik ve kılı kırk yaran ince ölçümler ile uğraşmaktan kurtulacak. Küçük onarım kapsamında Aveon Global’den kasko satın alan müşteriler; yıllık 2000 TL’ye kadar limitle, birden fazla hasar onarımı yaptırabilecek. Aldığı hizmet mevcut poliçesindeki hasarsızlık indirimini bozmayacağı gibi yenilemede prim artışına sebep olmayacak.

Diğer yandan, asistans hizmet kapsamında eğer aracın periyodik bakım zamanı gelmiş ve bunu RS SERVİS’te yaptırmak isterseniz kullanılan malzemeden önemli bir indirim sağlanacağı gibi, işçilik tamamen ücretsiz olacak.

Aveon Global’den Kasko sahibi müşteriler Türkiye’de yaygın hizmet ağına sahip RS servislerinden küçük onarım hizmetinden faydalanabilecekler.

Aveon Global, kasko ürünlerinde farklılaşmayı artırmak için Ar-Ge çalışmalarına tam gaz devam ederken, ilerleyen günlerde RS ile diğer ürünlerde de fark yaratmayı hedefliyor.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar