Aveon Global ‘’Gençler ve her zaman genç kalanların’’ Sigorta Şirketi olacak…

Aveon Global ‘’Gençler ve her zaman genç kalanların’’ Sigorta Şirketi olacak

Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal GÜL, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için kutlama mesajı yayınladı.

Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarının 19 Mayıs 1919 ta Samsun’a adım atması ile başlayan milli mücadele ruhunu ilk günkü heyecan ve dinamizmle yaşıyoruz. Tüm Umudumuzun gençlerde olduğunun bilinci ile gözbebeğimiz olan gençlerimize yönelik sigorta ürünleri hazırlıyoruz. Gençlerin hayatlarını kolaylaştıracak ve temel ilgi alanlarına yönelik ‘’teknolojik sigorta ürünlerimizi’’ öncelikle gençlerimizin ilgisine göre şekillendireceğiz.
Ülkemizin her alanda olduğu gibi sigortacılık alanında da gelişmesi ve ilerlemesi gençlerimizin göstereceği ilgiyle sağlanacak. Bu nedenle ‘’gençlerimizi ne kadar çok’’ sigortacılığa çekebilirsek o kadar başarılı olacağız. Sadece ürünlerimizle değil; teknoloji modelleme projelerimizde ve dijital fikir yarışmalarımızla da gençlerimizin fikirlerini hayata geçireceğiz.


Bu vesile ile her günü gençlik bayramı olarak gören AVEON GLOBAL olarak tüm gençlerimizin ve her zaman genç kalanların 19 Mayıs Bayramını kutluyor, Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve tüm silah arkadaşlarını saygı ve şükranla anıyoruz’’

Facebook
Twitter
LinkedIn

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar