Aveon Global Acente Derneklerini Misafir Etmeye Devam ediyor…

Sigorta sektörüne hızlı giriş yapan Aveon Global, sektör sivil toplum örgütlerini genel merkezinde ağırlamaya devam ediyor. İstanbul Anadolu Yakası Sigorta Acenteleri Derneği (ANSADER) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim BAYCAN, Genel Sekreter Sonnur POLAT ve beraberindeki heyet, Aveon Global Genel Müdürü Kemal GÜL, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kerim BAĞDAŞ, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Emrah YAŞAR ve Genel Müdür Yardımcısı Oya YILDIZ tarafından misafir edildi.

İbrahim BAYCAN, Sigorta acentelerinin kurumsallaşma ve iş edinimlerini güçlendirme hedefiyle son yıllarda önemli çalışmalara imza atan ANSADER’in projelerine dair hedeflerini anlattı. Acentelerin sigorta sektörünün vazgeçilmez ve en büyük üretim kanalı olarak hakettiği noktaya henüz gelemediğini belirten BAYCAN, ANSADER olarak gelecek 3 yıllık dönemde ayağı yere basan ve acentelere güçlü haklar kazandıracak çalışmaları hedeflediklerini belirtti. Bu vesile ile kapılarını sonuna kadar acentelere açan, tüm iş süreçlerinin merkezine ‘’acenteleri’’ alan Aveon Global yönetimine teşekkür etti.

Aveon Global Genel Müdürü Kemal GÜL, faaliyete geçmeden evvelde geçtikten sonrada her fırsatta ve platformda ‘’acente merkezli’’ olduklarının altını çizdiklerini belirtti. Bunu değişmez bir prensip olarak iş akışlarına yansıttıklarını belirten GÜL, faaliyete başladıkları 2 aylık süreçte 250’yi aşkın sigorta acentesi ile sözleşme düzenleyerek ve ayrıca dijitalleşmeyi acenteler ile yürütmeye yönelik projelerini hayata geçirmeye başladıklarını belirtti. Sektörün ‘’acentesiz olmaz’’ söylemini samimiyetle içselleştirmesi gerektiğine değinen GÜL, ‘’bizler samimiyetle ve iyi niyetle çıktığımız bu yolculukta ‘’gemimizin kaptanlığını’’ acentelerimiz ile beraber yapmayı sürdüreceğiz’’ sözleriyle konuşmasına son verdi.


Ziyaret, karşılıklı teşekkürler ve 11nci sigorta haftası hatırası olarak plaket takdimi ile sona erdi.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar