Aveon Bireysel Siber Risk Sigortası

Aveon Bireysel Risk Sigortası ile bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi sigorta planınızı belirleyebilirsiniz.

Seni Anlayan Sigorta

Bireysel Siber Risk Sigortası

Hızla gelişen ve hayatımızın büyük bir parçası haline gelen dijital teknolojilerin, avantajları ile birlikte bazı riskleri de bulunuyor. Elektronik ortamda hangi aracı kullanırsanız kullanın, dijital dünyanın getirdiği riskler ile karşı karşıyasınız. Aveon Bireysel Siber Risk Sigortası ile kişisel verilerinizin ihlali ve veri sızıntıları sebebiyle dijital dünyada yaşayacağınız zararlara karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

aveon-bireysel-siber-risk-sigortasi-

Aveon Bireysel Siber Risk Sigortası Teminat Kapsamı

Aveon Bireysel Siber Risk Sigortasının ƒkapsamı ve teminat limitleri aşağıdaki gibidir.

 • Kimlik hırsızlığı sonucu oluşan gelir kaybı ve zorunlu olarak yapılacak hukuki masraflar
 • Sigortalının online saygınlığına zarar verilmesi
 • ATM hırsızlığı ve ödeme araçlarının hileli kullanımı
 • Banka ve kredi kartı veya finansal kurumlara ait internet şifrelerinin ele geçirilmesi sonucu oluşacak zararlar
 • Cüzdan çalınması veya kaybolması halinde şahsi belge ve ödeme kartlarının başvuru ücretleri ile ikame bedelleri

Hızlı Teklif Al

İletişim bilgilerinizi bırakın hızlı teklif için size en kısa sürede geri dönüş sağlayalım.

Aveon Bireysel Siber Risk Sigortası Ek Hizmetleri

Aveon Bireysel Siber Risk Sigortası ile poliçe teminatlarına ek olarak size özel sunduğumuz hizmetlerden de yararlanabilir, dijital ortamdaki güvenliğinizi 2 kat artırabilirsiniz.

Siber Güvenlik Hizmeti

Aveon Siber Güvenlik Hizmeti ile kişisel ve finansal verileriniz geçmişe dönük olarak taranır, kontrol edilir ve 7 gün 24 saat takibe alınır. 

Siber Güvenlik Hizmeti kapsamında, Dark Web ve Deep Web olarak bilinen kişisel bilgilerin satıldığı ve paylaşıldığı yasa dışı ortamlarda tarama yapılır ve kişisel verileriniz ile ilgili herhangi bir tehlike tespit edildiği an size bilgilendirme yapılır.

Teknik Destek Hizmeti

Kimlik hırsızlığı, kişisel bilgisayarınızda yaşayacağınız teknik sorunlar ve daha birçok risk için uzman iletişim temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir, teknik sorunlarınızın çözümü için ücretsiz destek alabilirsiniz.

Antivirüs Koruma Hizmeti

Antivirüs Koruma Hizmeti ile online’da yaptığınız bankacılık ve alışveriş gibi tüm işlemlerde kimlik hırsızlığı, online sahtecilik ve virüslere karşı verilerinizi koruma altına alabilirsiniz. 

Bireysel Siber Risk Sigortasının Faydaları

 • Teknoloji ile iç içe yaşadığımız bu dönemde gelişen teknoloji ile doğru orantılı olarak siber saldırılar da artıyor ve farklı siber suç türleri ortaya çıkıyor. Siber Risk Sigortası tam da bu noktada hassas verilerinizi ve kişisel bilgilerinizi, bilgi hırsızlığı ve saldırılara karşı koruma altına alıyor.
 • Bireysel Siber Risk Sigortası ile kişisel verilerinizin olası tehlikelere karşı 7/24 takip ve kontrol edilmesini sağlayabilir, herhangi bir risk tespit edilmesi halinde ise derhal haberdar olabilirsiniz.
 • Kişisel verilerinizin çalınması, ihlal edilmesi veya ödeme araçlarınızın hileli kullanılması halinde oluşacak zararlara karşı maddi güvence sağlayabilirsiniz. Siber Güvenlik Sigortası ile aynı zamanda kimlik hırsızlığı sebebiyle oluşacak gelir kaybı ve zorunlu hukuki süreç giderlerinizi teminat altına alabilirsiniz.
 • Bireysel Siber Risk Sigortası çevrimiçi siber suçlarından korunmanızı ve olası bir saldırıya uğramanız halinde zararlarınızın karşılanmasını sağlar. Hemen Aveon Sigorta’ya başvurun, dijital dünyada kişisel verilerinizi koruma altına alın!

Bireysel Siber Risk Sigortası Sık Sorulan Sorular

Bilgisayar, mobil cihaz, sunucu, web sitesi ya da e-posta aracılığıyla bireyin kişisel verilerinin çalınması ya da itibarını zedeleyici yayınlar yapılmasına “siber saldırı” denir.

En yaygın siber risklerden bazıları şunlardır;

 • Fidye isteme
 • Bilgisayar korsanlığı
 • Kötü amaçlı kod ve yazılım
 • Kimlik avı
 • Kötü amaçlı ağlar

Günümüzde internet kullanan her birey siber saldırı ile karşı karşıyadır. Bu sebeple Aveon Bireysel Siber Risk Sigortası 18 yaşından büyük herkes için uygundur.

Bireysel Siber Risk Sigortasının poliçe süresi 1 yıldır.

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar