Aveon Bireysel Ferdi Kaza Sigortası

Aveon Bireysel Ferdi Kaza Sigortası ile bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi sigorta planınızı belirleyebilirsiniz.

Seni Anlayan Sigorta

Bireysel Ferdi Kaza Sigortası

Aveon Bireysel Ferdi Kaza Sigortası ile günlük hayatta başınıza gelebilecek kazalarda hem kendinizi hem de sevdiklerinizi güvence altına alın. Ferdi Kaza Sigortası, yaşadığınız bir kaza sonucu sakatlanmanız halinde tedavi masraflarınızı, ölümle sonuçlanan kazalarda ise sevdiklerinizin maddi kayıplarını karşılar.

Neden Aveon Bireysel Ferdi Kaza Sigortası Yaptırmalıyım?

Ferdi Kaza Sigortası beklenmedik kaza sonucunda vefat etmeniz halinde sevdiklerinizi, sakatlık yaşamanız halinde ise poliçe kapsamında tedavi masraflarınızı karşılayarak sizi güvence altına alan bir sigortadır.

18-60 yaş arasındaki herkesin yaptırabileceği Bireysel Ferdi Kaza Sigortası, tedavi masraflarının karşılanmasına ek olarak vergi indirimlerinden de yararlanmanızı sağlar.

Hızlı Teklif Al

İletişim bilgilerinizi bırakın hızlı teklif için size en kısa sürede geri dönüş sağlayalım.

Aveon Bireysel Ferdi Kaza Sigortasına Nasıl Başvururum?

AVEON GLOBAL Bireysel Ferdi Kaza Sigortasına “Teklif Al” butonuna tıklayıp bilgilerinizi doldurarak veya iletişim kanallarımız üzerinden hızlıca başvuru yapabilirsiniz.

Aveon Bireysel Ferdi Kaza Sigortası Primleri

Aveon Bireysel Ferdi Kaza Sigortasına, sağlık sigortasından çok daha uygun primlerle sahip olabilirsiniz. Ayrıca sigorta kapsamında yaptığınız prim ödemeleri için ekstra vergi avantajından da faydalanabilirsiniz.

Aveon Bireysel Ferdi Kaza Sigortası yıllık prim tutarı seçeceğiniz teminatlar ve teminat tutarlarınıza göre değişmektedir.

Beklenmedik kazalar sebebiyle aklınız tedavi masraflarında ve sevdiklerinizde kalmasın diye Aveon Bireysel Ferdi Kaza Sigortası hem size hem de ailenize maddi destek sağlar.

Hemen Aveon Bireysel Ferdi Kaza Sigortası’na başvurun, zor günlerinizde kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın!

Aveon Bireysel Ferdi Kaza Sigortası Neleri Kapsıyor?

 • Kaza Sonucu Vefat

Poliçe kapsamında yer alan bir kaza sonucu sigortalının vefat etmesi halinde yasal mirasçılara poliçede belirlenen tutar kadar tazminat ödenir.

 

 • Kaza Sonucu Tam Maluliyet

Poliçe kapsamında yer alan bir kaza sonucu hemen veya kazadan sonraki 2 yıl içinde oluşan sakatlıklar için poliçede belirlenen tutar ve maluliyet oranlarına göre ödeme yapılır.

 

 • Tedavi Masrafları

Kaza sonucu oluşan sakatlıklar için poliçede belirlenen limitler dahilinde tedavi masrafları karşılanır.

Aveon Bireysel Ferdi Kaza Sigortası Ek Teminatları

AVEON GLOBAL Bireysel Ferdi Kaza Sigortası poliçenize isteğinize göre aşağıdaki ek teminatları da dahil edebilirsiniz:
 • Gündelik işten yoksun kalma teminatı
 • Deprem teminatı
 • Terör teminatı
 • Check-up hizmeti
 • Diş paketi
 • Sportif faaliyetler teminatı

Bireysel Ferdi Kaza Sigortası Sık Sorulan Sorular

Bireysel Ferdi Kaza Sigortası poliçe süresi 1 yıldır. Sigorta poliçeniz 64 yaşına kadar her yıl otomatik olarak yenilenir.

Sakatlık teminatı; aylık yaptığınız ödeme miktarına, ailenizde bakmakla yükümlü olduğunuz kişi sayısına, yaşınıza ve ödeme planına göre değişiklik gösterir.

Evet, birden fazla poliçe yaptırabilirsiniz.

Bireysel Ferdi Kaza Sigortasında aşağıdaki durumlar kapsam dışıdır:

 1. Şirketin, dolaylı ya da dolaysız olarak aşağıdaki durumlardan meydana gelebilecek vakalarda hiçbir hizmet verme yükümlülüğü olmayacaktır:
  1. Bu Poliçe kapsamında talepte bulunan herhangi bir Lehdar veya herhangi bir başka kişinin hileli hareketleri, 
  2. Bu poliçe kapsamındaki herhangi bir hizmetin verilmesi esnasında, dolaylı veya dolaysız meydana gelebilecek ve poliçenin kapsamında olmayan her türlü maddi/bedeni zarar, 
  3. Sel, deprem, volkanik patlamalar, fırtına ve meteor düşmesi gibi olağanüstü olaylar sonucu ortaya çıkan zararlar, 
  4. Terörizm, isyan ve ayaklanmalar, savaş, 
  5. Silahlı kuvvetler veya güvenlik kuvvetleri veya örgütlerinin harekatı, 
  6. Nükleer radyoaktivite sonucu ortaya çıkan olaylar, 
  7. Araç sürücüsünün; ilaç, zehirli veya narkotik maddelerin etkisinde olması veya kanındaki alkol düzeyinin aracı kullanmakta olduğu ülkedeki kanunların müsaade ettiği düzeyin üzerinde olması, aracın sınıfına uygun ehliyete sahip olmaması, 
  8. Sigortalı ya da sürücünün taşınan yolcu hayvan veya malın yolcu kapasitesine ya da yükleme biçimine uymayan şekilde taşınmasının hasara ya da kazaya sebebiyet vermesi durumunda,
  9. Araçta taşınan yakıt madeni esaslı cisimler veya diğer yanıcı patlayıcı ya da zehirli maddeler,
  10. Bir Lehdar’ın aşağıdakilere katılması: Yarış, ralli veya benzeri denemeler, sportif faaliyetler, suç hareketleri, bahisler,
  11. Lehdar’ın kasıtlı hareketleri,

 2. Şirket, aşağıdaki masraflardan sorumlu olmayacaktır:

  1. Aracın her türlü tamiri, 
  2. Şirket yetki vermeden, Lehdar tarafından veya onun adına düzenlenmiş her türlü yardım faaliyeti ve masrafları,
  3. Bu poliçe kapsamındaki hizmetlerden herhangi birinin verilmesi esnasında, aracın içinde veya üzerinde bulunan sökülebilen parçalar ile araç içinde yer alan tüm kişisel ve/veya ticari eşyaların kaybı/bozulması sonucu ortaya çıkan masraflar, 
  4. Rapor/belge gerektiren teminatlar için gerekli evraklar verilmediği durumlar.

Mesleklerini icra ederken taşıdıkları risk sebebiyle hostesler, pilotlar, madenciler, özel harekât polisleri, yüksek elektrik akımıyla çalışan elektrik işçileri, yanıcı-patlayıcı madde ile çalışanlar, motor kuryeler ve Bireysel Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında belirtilen diğer meslek grupları sigorta kapsamı dışındadır.

Evet, Aveon Bireysel Ferdi Kaza Sigortanız yurt dışında da geçerlidir.

Aveon Bireysel Ferdi Kaza Sigortası fiyatları; yaşınız, mesleğinizin taşıdığı risk ve sigorta poliçenizde yer alan ek teminatlara göre belirlenir.

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar