14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Kutlu Olsun

Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül
Her yıl 14 Mayıs tarihinde kutlanan Dünya Çiftçiler Günü’ne dair Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal GÜL kutlama mesajı yayınladı.

‘’Ülkemizde halen tarım ve hayvancılık üretiminin önemli bir kısmını sağlayan çiftçilerimizin, ekonomimizdeki yeri tartışılmaz devam etmektedir. Onların hak ettikleri yaşam düzeyine erişmeleri, tarım ve hayvancılığımızın daha üst seviyeye gelmesine vesile olacaktır.

Anadolu topraklarının her karışında alın teri ve bilek gücünü nakış gibi işlemiş olan çiftçilerimizin bugününü kutlarız. Dileriz ki daha yaşanabilir şartlarda onları yaşatalım ve çiftçilik kültürü ve üretiminin artmasına yönelik daha güçlü yöntemler geliştirelim.

Daha da önemlisi, ülkemizin fedakâr üretici kadınlarının ekonomik ve sosyal alanda daha ileri seviye de yer almasını dileriz. Aveon Global Sigorta olarak çiftçilerimizin hayatlarına dokunacak ve kolaylaştıracak ürünler için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ümit ederiz ilerleyen günlerde onlarla daha yakın temaslar kurarak temel sigorta ihtiyaçlarında yanlarında olacağız.’’

 

Aveon Global Sigorta Genel Müdürü
Kemal GÜL

Facebook
Twitter
LinkedIn

Hızlı Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi paylaşın en kısa sürede danışmanlarımız size geri dönüş sağlasınlar